Jadwiga Kopeć
This was published in the following publications on 19.05.2025:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 19.05.2025:
Dziennik Bałtycki
Z głębokim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci
Jadwigi Kopeć
wybitnej specjalistki,
długoletniej dyrektorki Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Gdańsku,
członkini licznych gremiów eksperckich
w kraju i za granicą,
zaangażowanej radnej dzielnicy Wrzeszcz Górny.
Odeszła osoba niezwykle oddana sprawom wspólnoty,
profesjonalistka z wizją, która realizowała ideę
miasta przyjaznego ludziom i naturze.
Skromna, życzliwa, pełna empatii – wierzyła,
że troska o środowisko to nie tylko obowiązek, lecz misja,
którą będziemy z dumą kontynuować.
Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy głębokiego współczucia
i szczere kondolencje.
Aleksandra Dulkiewicz
prezydent Gdańska
End of content
No more pages to load
Jerzy
1yr