Z czcia i
This was published in the following publications on 27.10.2023:
Nowosci
This was published in the following publications on 27.10.2023:
Nowosci
Z czcią i żalem żegnam
ś+p
Wandę Ślęzak
wieloletnią i cenioną aktorkę
Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu (1959-1999),
Damę Brązowego Medalu
„Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”.
Swoim talentem i artyzmem wyznaczała najlepsze standardy toruńskiej sceny teatralnej.
Niech spoczywa w pokoju wiecznym!
Pogrążonej w żałobie
Rodzinie
oraz
Współpracownikom i Przyjaciołom
z toruńskiego środowiska teatralnego
przekazuję słowa serdecznego współczucia i pocieszenia.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
End of content
No more pages to load