Z czcia i
This was published in the following publications on 04.10.2023:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.10.2023:
Nowosci
Z czcią i smutkiem żegnam
ś+p
Elżbietę Malcer
(1941-2023)
współzałożycielkę i wieloletnią przewodniczącą Toruńskiego Stowarzyszenia „Amazonki”.
Była jedną z najważniejszych i najaktywniejszych
liderek ruchu amazońskiego w Toruniu i w całej Polsce.
Promowała najlepsze standardy
profilaktyki i rehabilitacji zdrowotnej.
Niech spoczywa w pokoju wiecznym!
Łączę się w żalu z pogrążoną w żałobie
Rodziną
oraz
środowiskiem Toruńskiego Stowarzyszenia „Amazonki”,
prosząc o przyjęcie
wyrazów najgłębszego współczucia i pociechy.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
End of content
No more pages to load