Arkadiusz Owczarek

This was published in the following publications on 14.08.2025:
Express Bydgoski

„Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 13 sierpnia 2025 r.
odszedł od nas Nasz Ukochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek
ś+p
Arkadiusz Owczarek
Lat 70
Msza Św. żałobna odprawiona zostanie 19 sierpnia 2025 r. (wtorek) o godzinie 9:30
w kościele pw. Maksymiliana Kolbego na Osowej Górze.
Pogrzeb po Mszy Św. o godzinie 11:30 (różaniec 11:05) na cmentarzu komunalnym
przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Pogrążeni w smutku
Żona, Dzieci i Wnuki

Beach

W dniu 13.08.2025 r. odszedł od nas
ś+p
drArkadiusz Owczarek
Ceniony lekarz specjalista anestezjolog i otolaryngolog
wspaniały człowiek, który swoją wiedzą i dobrą radą służył wszystkim będącym w potrzebie.
Był osobą o ogromnej cierpliwości, wrażliwości, z dużą dozą empatii dla pacjentów,
wspaniałym, niezastąpionym kolegą i przyjacielem.
Drogi Arku!
Dziękujemy Ci za to,
że byłeś przez wiele lat z nami i dla nas.
Spoczywaj w pokoju.
Dyrekcja i pracownicy
Kliniki Wident w Bydgoszczy
Szczere wyrazy współczucia przekazujemy Żonie
drElżbiecie Owczarek
i najbliższej Rodzinie

19 sierpnia 2025 odbył się pogrzeb
dr.Arkadiusza Owczarka
specjalisty anestezjologa
wieloletniego pracownika
Kliniki Otolaryngologii Szpitala im. dra Jurasza
Rodzinie Zmarłego
składam wyrazy współczucia.
Henryk Kaźmierczak

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Sylwester Pawlak


3w

Image chosen by user
Śpij w pokoju

Helena Olejniczak


10mos

End of content

No more pages to load