Jolanta Kopiec
This was published in the following publications on 19.09.2022:
Dziennik Zachodni
This was published in the following publications on 19.09.2022:
Dziennik Zachodni
Wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
wieloletniej dyrektor
Śląskiego Ogrodu Zoologicznego
ś+p
Jolanty Kopiec
Rodzinie oraz Wszystkim,
którym była bliska
składa
Zarząd i Zgromadzenie
Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jolanty Kopiec
wieloletniej dyrektor
Śląskiego Ogrodu Zoologicznego,
działaczki społecznej.
Rodzinie, Najbliższym
oraz
Przyjaciołom Zmarłej
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Maciej Biskupski
Przewodniczący Rady
Miasta Katowice
Marcin Krupa
Prezydent
Miasta Katowice
Z ogromnym żalem przyjąłem informację o śmierci
śP. Jolanty Kopiec
Wieloletniej radnej Sejmiku Woj. Śląskiego
i dyrektor Śląskiego Ogrodu Zoologicznego,
jednej z liderek Lewicy na Śląsku,
wspaniałej aktywistki społecznej
Rodzinie i bliskim
składam
wyrazy głębokiego współczucia
Przemysław Koperski - Poseł na Sejm RP
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jolanty Kopiec
wieloletniej dyrektorki
Śląskiego Ogrodu Zoologicznego,
radnej Sejmiku Samorządowego Województwa Śląskiego,
radnej Siemianowic Śląskich,
Człowieka otwartego,
Samorządowca pełnego pasji i energii do działania.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy szczerego współczucia
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca
Rady Miejskiej
wraz z radnymi
Marcin Bazylak
Prezydent
Miasta Dąbrowa Górnicza
wraz
ze współpracownikami
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jolanty Kopiec
wieloletniej dyrektorki
Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie,
radnej w Sejmiku Samorządu Województwa Śląskiego,
zaangażowanej działaczki społecznej
oraz propagatorki ochrony środowiska
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
W imieniu Polskiej Izby Ekologii
Jerzy Swatoń
Przewodniczący Rady
Grzegorz Pasieka
Prezes Zarządu
End of content
No more pages to load