Wanda Szałek

This was published in the following publications on 24.01.2025:
Gazeta Lubuska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 21 stycznia 2025 roku w wieku 101 lat odeszła od nas
nasza kochana Mama, Babcia i Prababcia
ś+p
Wanda Szałek
Członkini Stowarzyszenia
Poszkodowanych Polaków przez III Rzeszę,
Członkini Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej,
Była więźniarka obozu pracy Auslanderlager Schonholz
w Berlinie w latach 1940-1945 r.
Pogrzeb odbędzie się w sobotę,
25 stycznia 2025 roku o godz. 12.00
na cmentarzu komunalnym w Sulechowie.
Msza Św. w intencji zmarłej
odprawiona zostanie w dniu pogrzebu o godz. 7.00
w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Sulechowie.
Pogrążona w żałobie
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
1 Rocznica śmierci 21. stycznia mija już rok bardzo nam Ciebie brakuje.

Roman Szałek


5mos

Image chosen by user
Odpoczywaj w spokoju Ciociu

ZBIGNIEW BRACISZEWSKI


1yr

Image chosen by user
Żegnaj droga Pani Wandziu. Pamiętamy, dobrze wspominamy. Spoczywaj w pokoju i do spotkania w innym wymiarze. Rodzinie i Bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

Rodzina Roszyków -Basia,Stasiu,​Małgosia- z Zielonej Góry


1yr

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Ciebie Kochana Mamo. Jesteś wśród bliskich i znajomych długo szłaś tą swoją drogą niestety nie była łatwa.

Roman Szałek


1yr

Image chosen by user
Kochana Mamo. Jest wśród bliskich i znajomych.....długo szła tą swoją drogą....niestety nie była łatwa.... ale jest już na miejscu. Masz już spokój i wytchnienie.

Roman Szałek


1yr

End of content

No more pages to load