Oddział Psychosomatyczny Szpital w Morawicy
This was published in the following publications on 10.09.2021:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 10.09.2021:
Echo Dnia
Podziękowanie
Zespołowi Oddziału Psychosomatycznego
Szpitala w Morawicy,
a w szczególności
Pani dr Elżbiecie Pląder
kierownikowi oddziału,
PP. lekarzom
oraz Paniom pielęgniarkom i salowym
za opiekę oraz za stworzenie warunków
do godnego odejścia mojej Mamy
ś+p
Aliny Królikowskiej-Stawickiej
składa
córka Monika Stawicka
Kielce, 11 września 2021 r.
End of content
No more pages to load