Wiktoria Anioła
This was published in the following publications on 29.07.2022:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 29.07.2022:
Głos Wielkopolski
W pierwszą bolesną rocznicę śmierci
naszej najukochańszej Mamusi
ś+p
Wiktorii Anioła
zostanie odprawiona msza św. 4 sierpnia br. o godz. 18.30
w kościele pw. Św. Krzyża na Górczynie.
Mateczko
Odeszłaś niczym chmurka na błękitnym niebie,
Bóg Cię wezwał na swe łany i zabrał do Siebie.
Chyba uznał, że to koniec Twej ziemskiej udręki,
że czas spocząć i odpocząć od tej ziemskiej męki.
Pogrążone w głębokim żalu
Ewa i Renata z rodzinami
End of content
No more pages to load