Grażyna Wróblewska
This was published in the following publications on 02.11.2021:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 02.11.2021:
Głos Wielkopolski
Z żalem żegnamy Panią Profesor
Grażynę Wróblewską
Współorganizowała życie naszej Szkoły
od momentu jej reaktywacji – od września 1990 roku
– jako nauczycielka biologii,
a także jako Wicedyrektor Marynki.
Bez wątpienia przyczyniła się do tego,
że Liceum św. Marii Magdaleny
stało się w istocie „szkołą potrzebną i (…) ludzką”,
która po latach z dumą przyjęła miano
„Szkoły w sercu Poznania”.
Za wszelkie działania, za postawę pełnej zgody z wyznawanymi zasadami – w imieniu całej społeczności szkolnej – serdecznie Jej dziękujemy.
A pożegnanie staje się jednocześnie
obligacją do wspominania…
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pracownicy i młodzież
Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny w Poznaniu
End of content
No more pages to load