Furmanek mgr Olgierd
This was published in the following publications on 25.09.2020:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 25.09.2020:
Gazeta Wrocławska
Z bólem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
mgr. Olgierda Furmanka
wieloletniego pracownika dydaktycznego
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu,
kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.
Wybitna postać, znakomity nauczyciel i wychowawca, organizator, sportowiec, trener, społecznik,
a przede wszystkim wspaniały przyjaciel.
W naszej pamięci pozostanie jako
ceniony nauczyciel akademicki,
wychowawca wielu pokoleń studentów,
cieszący się powszechnym szacunkiem i uznaniem.
Cześć jego pamięci.
Rodzinie, Najbliższym
oraz
Przyjaciołom zmarłego
Wyrazy współczucia i żalu
składają,
łączący się z nimi w bólu i cierpieniu,
Pracownicy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
End of content
No more pages to load