Barbary Rożyńskiej Szumskiej
This was published in the following publications on 30.03.2021:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
This was published in the following publications on 30.03.2021:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś. P.
Barbary Rożyńskiej – Szumskiej
Odszedł z naszej społeczności wyjątkowy człowiek. Wieloletnia Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, za swoje zasługi wyróżniona w 2018 roku medalem Zasłużony dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski.
Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Niech wszystkie dobre czyny, zasługi dla rozwoju grodziskiej opieki zdrowotnej oraz liczne wspomnienia wspólnych chwil dadzą Państwu ukojenie w tym trudnym czasie.
Z wyrazami ubolewania.
Przewodniczący Burmistrz
Rady Miejskiej Grodziska Wielkopolskiego
/-/ Józef Gawron /-/ Piotr Hojan
End of content
No more pages to load