Z żalem zawiadamiamy że 29 11
This was published in the following publications on 08.12.2009:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 08.12.2009:
Nowa Trybuna Opolska
Z żalem zawiadamiamy, że 29.11.2009 r. zmarł w wieku 79 lat mgr inż. Marian Górny długoletni pracownik Zakładów Azotowych Kędzierzyn, w latach 1972-90 dyrektor ds. inwestycji, oddany społecznik i działacz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego oraz Naczelnej Organizacji Technicznej, przez wiele lat prezes Oddziału SITPChem w Kędzierzynie-Koźlu. W Zmarłym tracimy drogiego Przyjaciela i Kolegę. Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 3 grudnia 2009 r.- w Kędzierzynie-Koźlu. Przyjaciele i koledzy z Oddziału SITPChem w Kędzierzynie-Koźlu
End of content
No more pages to load