Zbigniew Wierzbicki
This was published in the following publications on 10.12.2020:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 10.12.2020:
Gazeta Wrocławska
Ze smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Zbigniewa Wierzbickiego
Pozostanie w naszej pamięci jako twórca wielu rozwiązań
w zakresie krajowego systemu energetycznego uhonorowany
licznymi odznaczeniami państwowymi i resortowymi,
wspaniały organizator, wychowawca młodego pokolenia energetyków
oraz wielki nietuzinkowy człowiek
Rodzinie i bliskim zmarłego
Składamy wyrazy najgłębszego współczucia
Prezes Zarządu oraz pracownicy Instytutu Automatyki
Systemów Energetycznych Spółka z o.o.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 28 listopada 2020 roku w wieku 88 lat odszedł
nasz ukochany Tato, Dziadek i Pradziadek
ś+p
mgr inż.
Zbigniew Wierzbicki
pracownik Politechniki Wrocławskiej,
wieloletni kierownik
w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych,
odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu
Odrodzenia Polski.
Żegnamy nadzwyczaj mądrego, prawego i odważnego człowieka, który nikomu nie odmawiał pomocy.
Pogrzeb odbędzie się w dniu 15 grudnia 2020 roku
o godz. 10:00 na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu
End of content
No more pages to load