Z glebokim
This was published in the following publications on 13.11.2020:
Kurier Lubelski
This was published in the following publications on 13.11.2020:
Kurier Lubelski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dn. 5 listopada 2020 r. zmarł
ś+p
Marian Wróblewski
organizator i wieloletni dyrektor
Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Lublinie,
wieloletni wiceprezes i członek
Okręgowej Rady Lekarskiej Lubelskiej Izby Lekarskiej,
członek Komisji Stomatologicznej
Naczelnej Rady Lekarskiej,
zasłużony dla Miasta Lublina.
Pogrążona w smutku
rodzina
End of content
No more pages to load