Maria Tomkowid
This was published in the following publications on 29.07.2020:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 29.07.2020:
Gazeta Wrocławska
Z wielkim smutkiem żegnamy
lek. Marię Tomkowid
wieloletniego Ordynatora
Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii
Szpitala im. A. Falkiewicza.
Lekarza, dla którego dobro pacjenta
było największą wartością.
Pioniera dolnośląskiej geriatrii.
Nauczyciela i mentora.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
koledzy z Oddziału
Z głębokim żalem żegnamy zmarłą
w dniu 24 lipca 2020 roku
ś+p
Lek. Marię Tomkowid
Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii
wieloletniego zasłużonego pracownika
Szpitala Specjalistycznego
im. A. Falkiewicza we Wrocławiu.
Wyrazy serdecznego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składa
Dyrekcja Szpitala wraz z pracownikami
End of content
No more pages to load