Tadeusz Wojtych
This was published in the following publications on 13.07.2021:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 13.07.2021:
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym żalem żegnamy
Tadeusza Wojtycha
aktora Teatru Polskiego we Wrocławiu
w latach 1976–1977, Szlachetnego Człowieka.
Tadeusz Wojtych zagrał w naszym teatrze zaledwie kilka ról, za to charakterystycznych i niezapomnianych. Najważniejsze z nich to wspaniałe kreacje
w przedstawieniach Jerzego Grzegorzewskiego:
Kazio w Żołnierzu królowej Madagaskaru
i Bohater w Śmierci w starych dekoracjach.
Na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Zespół Teatru Polskiego we Wrocławiu
End of content
No more pages to load