Leszek Szewczyk
This was published in the following publications on 21.01.2021:
Kurier Lubelski
This was published in the following publications on 21.01.2021:
Kurier Lubelski
Z żalem i smutkiem żegnamy
ś+p
Pana prof. dr. hab.
Leszka Szewczyka
wieloletniego Kierownika Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej
Uniwersytetu Medycznego w Lublinie,
człowieka wielkiego formatu i wielkiego serca,
naukowca i nauczyciela ogromnie życzliwego wszystkim.
Składamy wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
Pracownicy Kliniki Endokrynologii
i Diabetologii Dziecięcej UM w Lublinie
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr. hab. n. med.
Leszka Szewczyka
wieloletniego Ordynatora
Oddziału Pediatrii, Endokrynologii i Diabetologii,
cenionego i oddanego swojej pracy pediatry,
endokrynologa i diabetologa dziecięcego,
nauczyciela wielu pokoleń lekarzy
i personelu medycznego.
Cześć Jego pamięci!
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrektor i Pracownicy
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego
w Lublinie
End of content
No more pages to load