Barbara Rożyńska Szumska
This was published in the following publications on 06.04.2021:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 06.04.2021:
Głos Wielkopolski
Pogrążeni w głębokim smutku żegnamy
naszą Koleżankę z roku
dr
Barbarę
Rożyńską-Szumską
Droga Basiu,
jako ordynator oddziału neonatologii
nadzwyczajnie otoczyłaś opieką małych pacjentów,
a pełniąc funkcję dyrektora szpitala
w Grodzisku Wielkopolskim
udowodniłaś, jak wiele można zdziałać.
Podziwiamy Cię za wszystkie Twoje dokonania.
Drogi Macieju
jesteśmy przy Tobie w tych trudnych chwilach.
Koleżanki i koledzy
ze studiów Akademii Medycznej,
rocznik 1967-1973
End of content
No more pages to load