Stanisława Totoń
This was published in the following publications on 22.02.2021:
Nowiny
This was published in the following publications on 22.02.2021:
Nowiny
PODZIĘKOWANIE
Składam serdeczne podziękowanie na ręce
Dyrekcji
SPZZOZ „SANATORIUM” im. JP II w Górnie
za profesjonalną, troskliwą, życzliwą postawę i empatię
w opiece nad moją Mamą
ś+p
Stanisławą Totoń
Pobyt mojej Mamy w ZOL, pomimo ciężkiej choroby, upłynął w ciepłej i rodzinnej atmosferze
pod okiem wykwalifikowanej kadry lekarzy,
pielęgniarek, personelu szpitala.
Bardzo dziękuję za wszystko
i życzę całemu personelowi wszelkiej pomyślności zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.
Beata Kotwica z rodziną
End of content
No more pages to load