Arkadiusz Nelka
This was published in the following publications on 02.09.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 02.09.2009:
Głos Wielkopolski
W dniu 27.8.2009 r. odszedł do Boga nasz ukochany Syn, Brat i Wnuk śp Arkadiusz Nelka lat 21 Pogrzeb odbędzie się dnia 4.9.2009 r. o godzinie 14.00 na cmentarzu parafialnym w Stęszewie. Lekarzom, całej służbie zdrowia, firmie Inter-Gumi, firmie Esa Trucks, rodzinie, wszystkim przyjaciołom, znajomym oraz kolegom i koleżankom, którzy pomagali w ratowaniu życia Arka, serdeczne Bóg zapłać składają Rodzice z Córką
"To nieprawda, że Jego już nie ma. On jest, ale nas nie ma z nim" ś+p Arkadiusz Nelka Byłeś kimś wyjatkowy, zawsze radosnym, uśmiechniętym, pełnym życia, wspaniałym chłopakiem i przyjacielem. Choć odeszłeś na zawsze, pozostaniesz w mym sercu. Natalia z rodzicami, siostrą i rodziną Kondolencje i wyrazy współczucia dla Rodziców, Siostry i najbliższej Rodziny
„Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” ... zdecydowanie za szybko. Niezwykle trudno jest żegnać kogoś, kto jeszcze powinien być z nami... ś + p Arkadiusz Nelka Był osobą, która potrafiła żyć chwilą i czerpać radość nawet z najmniejszych rzeczy. Wszędzie było Go pełno, wśród ludzi czuł się najlepiej. Zarażał optymizmem. Prawdziwy przyjaciel, jakich ma się niewielu. Pełen uśmiechu, ciepła i dobroci. Służył pomocą zawsze, gdy ktoś jej potrzebował. Miał pasję i masę planów do zrealizowania. Niestety, Bóg potrzebował u Siebie wspaniałego człowieka – wziął jednego z najlepszych. Rodzinie oraz Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia. Przyjaciele Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 4 września 2009 roku na cmentarzu w Stęszewie.
Koledze Piotrowi Nelce, Jego żonie Alinie i córce Karolinie wyrazy szczerego współczucia z powodu tragicznej śmierci Syna i Brata ś + p Arkadiusza Nelki Pogrzeb odbędzie się w piątek, 4.9.2009 r. o godzinie 14.00 na cmentarzu parafialnym w Stęszewie. Składają Właściciele i Pracownicy Firmy Inter-Gumi
Arkadiusz Nelka Zawsze uśmiechnięty, pogodny, ciepły i życzliwy. Był wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu, służącym radą i pomocą. Miał plany, pasje, marzenia... Szkoda... Tyle mogliśmy jeszcze wspólnie zrobić. Niestety, los niespodziewanie kazał Mu wybrać się w daleką drogę... Nie ma Go z nami, ale pozostanie na zawsze w naszych sercach i myślach. Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Zarząd i Pracownicy ESA Trucks Poznań
End of content
No more pages to load
8yrs
Krystyna Janiszewska
11yrs
Marcin
12yrs
grzegorz jendrysiak
13yrs
Ewa Jendrysiak
13yrs
Lidka
14yrs
Lidka
14yrs
Ula Ciślak
14yrs
Ewa szczepaniak
14yrs
Ania
14yrs
Ania
14yrs
Ania
14yrs
Rafal
15yrs
Mirek
15yrs
Ania
15yrs
Piotr Ellmann
15yrs
a
15yrs
Paweł Pospieszny
15yrs
Ewa Jendrysiak
15yrs
kasia
15yrs
kamila
16yrs
Nati
16yrs
Nati
16yrs
Nati
16yrs