Urszula Spyrka
This was published in the following publications on 06.04.2021:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 06.04.2021:
Nowa Trybuna Opolska
Basiu ,
byłaś z nami, kiedy zbieraliśmy pieniądze
na budowę organów i wtedy, kiedy społeczne działania były wsparciem ważnych spraw.
Czas radości i spotkań minął bezpowrotnie
– pozostawiasz nas w głębokim smutku.
Ale nasze wspólne dzieło
– organy w Filharmonii Opolskiej
– będą nadal cieszyły melomanów.
Żegnaj Przyjaciółko!
Alina, Asia, Jagoda, Maria, Urszula i Leon
End of content
No more pages to load