Wiesław Tomczyk
This was published in the following publications on 14.01.2021:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 14.01.2021:
Dziennik Łódzki
Ze smutkiem żegnamy
ś+ p
Wiesława Tomczyka
muzyka Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Łódzkiej
w latach 1961-1988,
znakomitego flecistę,
ucznia jednego z największych mistrzów tego instrumentu – prof. Augustyna Boczka.
Wiesław Tomczyk współtworzył kwintet
instrumentów dętych Państwowej Filharmonii w Łodzi.
Był wirtuozem fletu, zwłaszcza piccolo, dobrym kolegą, człowiekiem radosnym i wesołym.
Takim pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy współczucia.
Społeczność Filharmonii Łódzkiej
Zespoły artystyczne, administracja i dyrekcja FŁ
End of content
No more pages to load