Bożena Kościelniak

This was published in the following publications on 18.03.2021:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 16 marca 2021 roku zmarła
nasza kochana Mama, Babcia, Córka i Siostra
Bożena Kościelniak
lat 68
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 19 marca 2021 r. o godz. 9.30
w kościele parafii pw. Zwiastowania NMP.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu
parafii Zwiastowania NMP (Matki Boskiej)
przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Wyrazy najgłębszego współczucia

Rodzinie

z powodu śmierci

ś+p
Bożeny Kościelniak

przekazują
właściciel, koleżanki i koledzy z Pizzerii Don Pablo

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochana mamo dziś już 1.5 roku jak cię z nami Noie ma A bol wcale nie jest mniejszy..nie ma dnia abum nie myślała o Tobie ..tak Cię kocham i bardzo tęsknię.. tęsknota nie ustająca..spoczywaj w pokoju..na zawsze w moim sercu i pamięci

Magdalena Matuszak


3yrs

Image chosen by user
Mamo mamusiu mamulko..jestem przy Tb każdego dnia jest mi tak ciezko ..tak mi Ciebie brak..dzis 4 miesiącae jak Ciebie niema ..czekam za telefonem ..za twoja rozmowa.. nikt tego nie wie jsk ja cierpię..mam rozdarte serce..mamusiu kocham Cie i kiedys sie spotkamy ..los jest niesprawiedliwy..​za​bral mi cie potworny wirus..covid..a Ty w niego do końca nie wierzyłaś..kocham Cie i kochać bede..do końca moich dni..ciezko mi bardzo..

Magdena Matuszak


4yrs

Kocham cie mamo bardzo..nigdy o tobie nie zapomnę minęły 2 miesiace jak cie nie ma..czuje pustkę ogromny bol i niewyobrazalna tęsknotę..tak bym pragnęła się do Cb przytulic i porozmawiać..

Magdalena Matuszak


5yrs

End of content

No more pages to load