Marii Gabryś
This was published in the following publications on 11.09.2020:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 11.09.2020:
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Marii Gabryś
Wieloletniego pracownika
Urzędu Miasta i Gminy w Wieliczce.
W naszej pamięci pozostanie
jako sumienna i życzliwa Osoba.
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Tadeusz Luraniec Przewodniczący
Rady Miejskiej w Wieliczce
Artur Kozioł
Burmistrz
Miasta i Gminy Wieliczka
End of content
No more pages to load