Jerzy Wilk
This was published in the following publications on 19.05.2021:
Głos Pomorza
This was published in the following publications on 19.05.2021:
Głos Pomorza
16 maja 2021 r. odszedł przedwcześnie
ś+p
Jerzy Wilk
Nasz Przyjaciel, dobry, dzielny a zarazem skromny człowiek,
prawy obywatel, który całe życie poświęcił Rzeczypospolitej oraz swojej małej Ojczyźnie
– Ziemi Elbląskiej, służąc im jako działacz „Solidarności”, Komitetów Obywatelskich, Porozumienia Centrum,
Prawa i Sprawiedliwości,
a także jako członek założyciel Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
oraz prezes Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Elbląskiej.
Śp. Jerzy Wilk pracował dla Polski piastując
mandat radnego – pełnił funkcję wiceprzewodniczącego
oraz przewodniczącego Rady Miasta,
mandat prezydenta Elbląga
oraz mandat posła VIII i IX kadencji Sejmu.
Śp. Jerzy Wilk był wiernym i niezłomnym towarzyszem naszej politycznej drogi, piękną postacią naszego ruchu.
Żegnamy Go z wielkim bólem i w poczuciu niepowetowanej straty.
Będzie Go nam bardzo brakowało.
Rodzinie i Bliskim
Śp. Jerzego Wilka
składamy najserdeczniejszego wyrazy współczucia.
Niech spoczywa w pokoju.
W imieniu Prawa i Sprawiedliwości oraz własnym
Jarosław Kaczyński
End of content
No more pages to load