Jerzy Wilk

This was published in the following publications on 19.05.2021:
Głos Pomorza

16 maja 2021 r. odszedł przedwcześnie

ś+p

Jerzy Wilk

Nasz Przyjaciel, dobry, dzielny a zarazem skromny człowiek,
prawy obywatel, który całe życie poświęcił Rzeczypospolitej oraz swojej małej Ojczyźnie
– Ziemi Elbląskiej, służąc im jako działacz „Solidarności”, Komitetów Obywatelskich, Porozumienia Centrum,
Prawa i Sprawiedliwości,
a także jako członek założyciel Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
oraz prezes Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Elbląskiej.
Śp. Jerzy Wilk pracował dla Polski piastując
mandat radnego – pełnił funkcję wiceprzewodniczącego
oraz przewodniczącego Rady Miasta,
mandat prezydenta Elbląga
oraz mandat posła VIII i IX kadencji Sejmu.
Śp. Jerzy Wilk był wiernym i niezłomnym towarzyszem naszej politycznej drogi, piękną postacią naszego ruchu.
Żegnamy Go z wielkim bólem i w poczuciu niepowetowanej straty.
Będzie Go nam bardzo brakowało.

Rodzinie i Bliskim
Śp. Jerzego Wilka
składamy najserdeczniejszego wyrazy współczucia.

Niech spoczywa w pokoju.

W imieniu Prawa i Sprawiedliwości oraz własnym
Jarosław Kaczyński

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load