Teresa Chmiel
This was published in the following publications on 09.03.2021:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 09.03.2021:
Gazeta Wrocławska
Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
długoletniej Prezes NZOZ Psie Pole
mgr Teresy Chmiel
Zarządowi,
współpracownikom, pracownikom
składają
Prezes i pracownicy
NZOZ „Multi - Medyk” Sp. z o. o.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 marca 2021 r. odeszła od nas
Teresa Chmiel
prezes, przyjaciółka, szefowa, po prostu dobry człowiek.
Zostawia rodzinę ZOZ Psie Pole w smutku i łzach,
ale pozostawia za sobą także ogromną ilość dobrych wspomnień, pięknych chwil,
prawdziwych przyjaźni i mnóstwo wspaniale wykonanej pracy.
Nic bez Niej nie będzie już takie samo, każdego dnia będzie nam Jej brakować,
Jej rad, wsparcia, uśmiechu i ciepła.
Pożegnamy Ją ostatni raz w środę 10 marca 2021 r. o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym
kościoła NMP Królowej Polski w Lipie Piotrowskiej przy ul. Pełczyńskiej 145.
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składamy wyrazy współczucia.
Zarząd i pracownicy ZOZ Psie Pole
Ze smutkiem żegnamy
ś+p
Teresę Chmiel
Prezesa ZOZ Psie Pole
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Pracownicy
Karłowickiego Centrum Medycznego Kar-Med
End of content
No more pages to load