Ewy Ewy Jankowskiej
This was published in the following publications on 02.02.2021:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
This was published in the following publications on 02.02.2021:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
„Żegnaj – niby jedno słowo, a tak trudno wypowiedzieć…”
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że nasza Koleżanka, długoletni pracownik
Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim,
po długiej i pełnej determinacji walce z chorobą
zakończyła ziemską podróż.
Pogrążonym w bólu
Najbliższym
ś+p
Ewy Jankowskiej
składamy wyrazy największego współczucia,
łącząc się w przeżywaniu tych trudnych dni.
Burmistrz
Grodziska Wielkopolskiego
Piotr Hojan
oraz
Koleżanki i Koledzy
z Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim
End of content
No more pages to load