EUGENIUSZ PIĄTEK

This was published in the following publications on 24.07.2020:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22 lipca 2020 roku odszedł od nas Kochany MĄŻ, TATA, DZIADEK i PRADZIADEK

śp. EUGENIUSZ PIĄTEK

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 25 lipca 2020 roku o godzinie 11.00 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie

Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochany tato .. Z toba odeszla wielka czesc naszych serc.. Byles tata i przyjacielem.. nie moglem prosic Boga o lepszego ojca.. Bede tesknil I zawsze dobrze ciebie wspominql.. rozmawial z toba w snach.. Kocham ciebie syn Slawek z rodzina

Slawomir Piatek


5yrs

Każdy człowiek, nawet najskromniejszy zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość. Mam w pamieci chwile spedzone w twoim towarzystwie. Byles fajnym czlowiekiem Spczywaj w pokoju..

irena johann


5yrs

Image chosen by user
Kochany tato, odeszles z tego swiata tak szybko. Ale kiedys sie spotkamy zeby ci powiedziec jak bardzo ciebie kocham. Bedziemy bardzo tesknic za toba. Kochajaca corka a mezem I twiom wnuczkiem.

Ewa Leszewski


5yrs

Image chosen by user
Kochany Tato odszedłeś tak nagle I bet plrzegnania .. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach .. Bedziemy teskinic .. Syn Sławek z rodzina

Slawomir Piatek


5yrs

Image chosen by user
Tato dlaczego mnie opuściłeś, tęsknię za Tobą . Tatusiu kochany, byłeś wspaniałym człowiekiem, nie wiem czy zdążyłem Ci pokazać swą miłość do Ciebie, starałem się, pa. Syn Waldek

W.P


5yrs

Gienio, Kochany! Za wcześnie od nas odszedłeś, ale widocznie Tam U Góry jesteś bardziej potrzebny! Kochamy, Tęsknimy, Niezapomnimy, Waldek, Magda, Alex i Kuba

Magda Siudy


5yrs

End of content

No more pages to load