Władysław Lewkowicz

This was published in the following publications on 27.10.2010:
Głos Wielkopolski

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
ś + p
dr. wet. Władysława Lewkowicza
Powiatowego Lekarza Weterynarii w Poznaniu, w latach 1964-1975
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składa
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Poznaniu
ze współpracownikami

Beach

Z wielkim bólem zawiadamiamy, że dnia 19 X 2010 r. odszedł od nas ukochany Mąż, Tata, Teść, Dziadek, Pradziadek
ś+p
Władysław Lewkowicz
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę, 27 X br. o godz. 13.30 w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza. Pogrzeb po mszy św. o godz. 14.15 na cmentarzu przy ul. Nowina.
W smutku pogrążona Rodzina

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Wieloletniego Przyjaciela
ś+p
dr. Władysława Lewkowicza
lekarza weterynarii
Człowieka o ogromnej pogodzie ducha,
więźnia obozu koncentracyjnego Auschwitz 1940-1945
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
w środę 27 X 2010 r. o godz. 13.30 w kościele
pw. Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.15
na cmentarzu przy ul. Nowina.
Kochanym Żonie, Córkom, Synowi, Wnukom i ich Rodzinom
składamy wyrazy najserdeczniejszego współczucia
Ewa, Olgierd Jezierscy,
Urszula Płońska,
Irena Grądzka,
Alicja Pawłowska,
Elżbieta, Jan Rotniccy,
Krystyna, Stanisław Jańcowie

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Panie doktorze ..ze serca dziekuje Panu za te swietliste wspomnienia ktore mi Pan zostawil w dzieicnstwie .ZA cudowna aure wokol Pana osoby i Pan malzonki kiedy spotalismy sie po latach..za wspomnienia o Ojcu Kolbe za Pan modlitwe teraz ja modle sie za Pana sercem wzruszonym ..

Malina cwirko- godycka


7yrs

Image chosen by user

Stanislaw Lewkowicz


13yrs

Image chosen by user

zosia z chlopcami


14yrs

Image chosen by user

HALINA POPYK -OSNY


14yrs

Image chosen by user

Andrzej


14yrs

Image chosen by user

sobczak elzbieta


15yrs

Image chosen by user

Hanna


15yrs

Image chosen by user

znajomi


15yrs

End of content

No more pages to load