Ze smutkie
This was published in the following publications on 05.11.2009:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 05.11.2009:
Głos Koszaliński
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Tadeusza Barowa naszego kolegi i wieloletniego pracownika koszalińskiej energetyki. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy szczerego i głębokiego współczucia. Dyrekcja i pracownicy koszalińskiego Oddziału ENERGA- OPERATOR SA
End of content
No more pages to load