Józef Wiłkomirski
This was published in the following publications on 04.08.2020:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 04.08.2020:
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
Józefa
Wiłkomirskiego
wielkiego kompozytora, wiolonczelisty i dyrygenta,
założyciela i wieloletniego dyrektora
Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu.
Rodzinie i Bliskim
składam najszczersze wyrazy współczucia
Cezary Przybylski
Marszałek Województwa Dolnośląskiego
Z głębokim smutkiem żegnamy
Józefa Wiłkomirskiego
Wielkiego Polaka, patriotę i artystę.
Uczestnika Powstania Warszawskiego.
Założyciela, wieloletniego dyrektora i dyrygenta
cieszącej się międzynarodowym uznaniem
wałbrzyskiej filharmonii.
Zasłużonego dla Miasta Wałbrzycha człowieka kultury, społecznika i publicystę. Jedną z największych osobowości w powojennej historii miasta.
Rodzinie i Przyjaciołom
wyrazy szczerego żalu i współczucia składają
Przewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha
Maria Romańska
Prezydent Wałbrzycha
Roman Szełemej
Z głębokim bólem i żalem żegnamy
zmarłego 1 sierpnia 2020 roku
wspaniałego, wielkiego człowieka
ś+p
Józefa Wiłkomirskiego
Założyciela i dyrektora Filharmonii Sudeckiej, Zasłużonego dla Miasta Wałbrzycha
oraz Członka Wałbrzyskiej Rady Seniorów.
Żonie Małgorzacie, Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy serdecznego współczucia.
Członkowie i Prezes Wałbrzyskiej Rady Seniorów
Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Maestro
ś+p
Józefa Wiłkomirskiego
Pani
Małgorzacie Wiłkomirskiej
przekazujemy wyrazy współczucia.
Jarosław Buzarewicz,
dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury
wraz z pracownikami
End of content
No more pages to load