Leszek Dzierżewicz
This was published in the following publications on 01.08.2022:
Nowosci
This was published in the following publications on 01.08.2022:
Nowosci
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Leszka Dzierżewicza
burmistrza Ciechocinka.
Był wybitnym, cenionym i doświadczonym samorządowcem, który z pasją pełnił swoją funkcję, za największą wartość uznając dobro mieszkańców i kuracjuszy.
Jako Przyjaciele samorządowcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Gmin Uzdrowiskowych RP zapamiętamy Jego działania na rzecz umacniania znaczenia polskich uzdrowisk na arenie krajowej i zagranicznej. Pogodny, wrażliwy na piękno, często odwiedzał Sopot. Drogi Leszku, będzie nam Ciebie brakowało!
Rodzinie, bliskim i mieszkańcom Ciechocinka składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Jacek Karnowski, Prezydent Miasta Sopotu
Aleksandra Gosk, Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP, Rada Miasta Sopotu.
End of content
No more pages to load