LESZEK SZEWCZYK
This was published in the following publications on 25.01.2021:
Kurier Lubelski
This was published in the following publications on 25.01.2021:
Kurier Lubelski
Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
iż 18 stycznia 2021 zmarł
śp
Prof. dr hab. n. med.
Leszek Szewczyk
nauczyciel i mentor licznych rzesz pediatrów,
a w szczególności
endokrynologów i diabetologów dziecięcych.
Honorowy członek Polskiego Towarzystwa
Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej,
Kanclerz Kapituły Medalu im. prof. T. Pawlikowskiego
wyróżniony tymże Medalem,
Redaktor Naczelny „Endokrynologii Pediatrycznej”
Odszedł Człowiek,
którego zasługi i życzliwe podejście do każdego z nas
na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy szczerego współczucia
i zapewniamy o pamięci.
Zarząd i Członkowie Polskiego Towarzystwa
Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej
End of content
No more pages to load