Stanisław Kudron

This was published in the following publications on 13.11.2020:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 11 listopada 2020 r. zasnął w Bogu
Nasz Kochany Mąż, Tata i Dziadek

Stanisław Kudroń

lat 67
Ceremonia pogrzebowa poprzedzona mszą świętą odprawiona zostanie
w dniu 17.11.2020 r. (wtorek) o godzinie 12.00
na cmentarzu parafialnym Nowofarnym
przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.

Pogrążona w smutku

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Wyrazy współczucia dla całej rodziny

Irena liecau


5yrs

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Iwona Tadych


5yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia dla całej Rodziny. Spoczywaj w pokoju

Marta


5yrs

Image chosen by user
Stasiu , super kolego bądź szczęśliwy tam gdzie odszedłeś. Będzie brakować mi twojego telefonu . Dlaczego ludzie dobrzy tak szybko odchodzą. Wyrazy współczucia , brak innych słów. Będzie nam wszystkim Ciebie brakować.

Janina Galkowska


5yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Was kochani!! Dużo siły

Magda


5yrs

Image chosen by user
Trudno mi opisać jaki mam ból w sercu Tato. Odszedłeś niespodziewanie , dopadła Ciebie ta straszna choroba. Na zawsze będziesz w moim sercu. Brakuje mi Ciebie. Spoczywaj w spokoju.

Łukasz


5yrs

Image chosen by user
Prawdą jest, że żyłeś intensywnie i wszędzie Ciebie było pełno, ale zawsze dbałeś o rodzinę. Za szybko Odszedłeś, Twój płomień na Ziemi już Zgasł, ale będzie się palić w naszych sercach i umysłach. Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny.

Arkadiusz K


5yrs

Image chosen by user
Dziękujemy Dziadek za wszystko!! Teraz Odpoczywaj!!

Mati, Natala


5yrs

Image chosen by user
No Dziadzia, do końca żyłeś tak jak chciałeś, goniłeś kilometry i kolejne skrzyżowania... byłeś lekarstwem na tę całą nienormalność i pseudo mądrość nas otaczającą.. teraz odpoczywaj, będziemy wszystko pamiętać!!!!

Piotr


5yrs

Image chosen by user
Ciężko mi wypowiedzieć jaki mam smutek w sercu Tato. Odszedłeś tak nagle niespodziewanie, taka to wstrętna choroba Cie dopadła. Będziemy za Tobą bardzo tęsknić. Spoczywaj w spokoju.

Łukasz


5yrs

Image chosen by user
Tęsknię

Ola


5yrs

Zyles krotko i intensywnie, tak jak chciales, ciagle w ruchu, poznajac swiat, poznajac nowych ludzi ktorych bardzo lubiles. Przykro, ze umarłeś w ten sposob, sam obserwowales codziennie liczbe zachorowań i ofiar. Chcialam miec Ciebie jeszcze na następne 20 lat, ale stary dziadek siedzacy w fotelu to nie Ty. Codziennie bede myslec o Tobie. Umarles w piękny dzien 11 listopada o godz. 12:12. Wzruszales sie na hymnie narodowym, teraz ja bede wzruszac sie na mysl o Tobie.

Ola


5yrs

End of content

No more pages to load