Marka Lesińskiego
This was published in the following publications on 23.03.2021:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 23.03.2021:
Dziennik Bałtycki
Z wielkim smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci
Marka Lesińskiego
wieloletniego dziennikarza Radia Gdańsk.
Żegnam wrażliwego, życzliwego Człowieka
i rzetelnego dziennikarza.
Łączę się w modlitwie
z Rodziną i Bliskimi Zmarłego.
Rodzinie, Przyjaciołom, Współpracownikom
چP
Marka Lesińskiego
składam
wyrazy głębokiego współczucia.
Wojewoda Pomorski
Dariusz Drelich
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
Marka Lesińskiego
Dziennikarza od wielu lat związanego
z Radiem Gdańsk, a wcześniej z Radiem Plus.
Człowieka obdarzonego niezwykłym głosem
i ogromną wrażliwością.
Profesjonalistę, który z wielkim zaangażowaniem poszukiwał prawdy.
Działacza opozycji komunistycznej w latach 80.
Rodzinie, Bliskim
oraz Dziennikarzom Radia Gdańsk
wyrazy szczerego współczucia
składają
Jacek Karnowski Magdalena Czarzyńska-Jach
prezydent Sopotu wiceprezydentka Sopotu
Marcin Skwierawski
wiceprezydent Sopotu
Z wielkim smutkiem przyjęłyśmy informację
o odejściu
red.
Marka Lesińskiego
niezapomnianego głosu pomorskich stacji radiowych,
dziennikarza, inicjatora i pomysłodawcy wielu audycji,
wielkiego społecznika, wiceprezesa Stowarzyszenia SUM,
współorganizatora gdańskiego Orszaku Trzech Króli
i Parady Niepodległości.
Z wyrazami współczucia
Rodzinie i Bliskim
w imieniu gdańszczanek i gdańszczan
Aleksandra Dulkiewicz
prezydent Gdańska
oraz
Agnieszka Owczarczak
przewodnicząca Rady Miasta Gdańska
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza
o przyszłość i sięga w przyszłość..."
Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci naszego redakcyjnego
Kolegi i Przyjaciela
چ P Marka Lesińskiego
Marek był wspaniałym i wrażliwym Człowiekiem, świetnym dziennikarzem i głosem naszego radia.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
i słowa serdecznej otuchy
składają
Prezes Zarządu Adam Chmielecki
i Pracownicy Radia Gdańsk
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
Marka Lesińskiego
Dziennikarza od wielu lat związanego
z Radiem Gdańsk, a wcześniej z Radiem Plus.
Człowieka obdarzonego niezwykłym głosem
i ogromną wrażliwością.
Profesjonalistę, który z wielkim zaangażowaniem poszukiwał prawdy.
Działacza opozycji demokratycznej w latach 80.
Rodzinie, Bliskim
oraz Dziennikarzom Radia Gdańsk
wyrazy szczerego współczucia
składają
Jacek Karnowski Magdalena Czarzyńska-Jachim
prezydent Sopotu wiceprezydentka Sopotu
Marcin Skwierawski
wiceprezydent Sopotu
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Marka Lesińskiego
naszego wspaniałego przyjaciela, cudownego człowieka,
najlepszego kolegi, drogiego „Leśnego”.
Liczyliśmy na Jego powrót do zdrowia.
Wydawało się, że jest lepiej,
że niebawem znów się spotkamy…
stało się jednak inaczej…
Marku, tak trudno będzie nam pogodzić się
z Twoją nieobecnością.
Dla jednych było to kilka, dla innych ponad 30 lat wspólnych, dziennikarskich zmagań.
Wspólnych spotkań, wyjazdów,
długich wciągających rozmów
i mnóstwo tworzonych z pasją projektów i realizacji.
Nigdy, nikomu nie odmawiałeś pomocy.
Mimo natłoku zajęć, zawsze znalazłeś czas dla każdego,
kto potrzebował wsparcia.
Angażowałeś się i szukałeś rozwiązań.
Potrafiłeś słuchać ludzi
i każdego człowieka darzyłeś szacunkiem.
Aniu, w tym trudnym czasie jesteśmy myślami z Tobą, Jędrkiem, Karolem, Agatą i Mikołajem.
Całej Waszej Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki, koledzy, przyjaciele,
dziennikarze z dawnego Radia Plus i Radia Gdańsk
End of content
No more pages to load