Jerzy Jastrzębski

This was published in the following publications on 10.09.2021:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 września 2021 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tata, Dziadek, Teść Śp. Jerzy Jastrzębski Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 13 września 2021 roku o godzinie 11.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku rodzina Msza Święta Żałobna w dniu pogrzebu o godzinie 10.00 w kościele pw. św. Ignacego z Loyoli.

Beach

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi
Jerzego Jastrzębskiego

Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
składają koledzy Koszalińskiego Oddziału SIMP
oraz pracownicy Ośrodka SIMP ZORPOT

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wyrazy współczucia dla Rodziny

Ania Ś.


4yrs

Image chosen by user
Słowa wydają się niewystarczające, aby wyrazić smutek, jaki czujemy z powodu śmierci wspaniałego wujka ! Nasze kondolencje dla całej rodziny!

Marta z rodziną


4yrs

Image chosen by user
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach Hania i Leszek Szmyt

Hanna Szmyt


4yrs

Image chosen by user
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach... Odpoczywaj w pokoju wiecznym, bez trosk i bólu

Grażyna i Andrzej


4yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia dla Rodziny

JS


4yrs

Jurek , stalo sie jak sie stalo , przykro mi ze nie udalo mi sie z Toba spotkac jak bylam w Koszalinie ,myslalam ze kiedy przylece to spotkamy sie na Uczelni i pogadamy jak starzy koledzy choc jestem baba . Tak naprawde to jestem wstrzasnieta i brak mi slow . Krystyna prosze przyjac odemnie wyrazy wspolczucia , jest mi okropnie smutno ,

Ewa Gulyn


4yrs

End of content

No more pages to load