Serdecznie
This was published in the following publications on 05.01.2021:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 05.01.2021:
Głos Koszaliński
Serdecznie dziękuję
wszystkim przyjaciołom, sąsiadom,
współpracownikom i znajomym,
którzy wspierali mnie z całego serca w trudnych
i ciężkich dniach, uczestniczyli we mszy świętej
i w dniu 31 grudnia 2020 r. wzięli udział
w ostatniej drodze
Mojego Ukochanego
ś+p
Wiesia Kowalczyka
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Małgorzata Gał
End of content
No more pages to load