Marku .
This was published in the following publications on 15.03.2021:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 15.03.2021:
Dziennik Bałtycki
ś+p
Marku,
dziękujemy za wspólne chwile spędzone z Tobą,
za wieczorne sopockie klimaty,
za szalone zjazdy narciarskie,
za bycie duszą towarzystwa,
a zarazem normalną osobą,
na którą zawsze można było liczyć,
za Twój życiowy optymizm i zawsze uśmiechniętą buzię,
nawet w czasach ciężkiej choroby.
Twoje odejście zamknęło pewien etap
również naszego życia.
Marunia, będzie nam Ciebie brakowało.
Ewo, Dawidzie, Marcinie
w tym trudnym dla nas wszystkich czasie
wspieramy Was i łączymy się w bólu
po stracie Marka, wspaniałego Męża i Taty.
Anetka, Grażyna,
Jarek, Lacek,
Wojtek
End of content
No more pages to load