Kazimierz Smętek

This was published in the following publications on 28.04.2021:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 22 kwietnia 2021 roku zmarł
nasz kochany Ojciec, Teść i Dziadek
Kazimierz Smętek
lat 78
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 29 kwietnia 2021 r. o godz. 9.00
w kościele parafii pw. Św. Ducha.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa
na cmentarzu parafii Św. Mikołaja
przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu.
Pogrążeni w smutku
Synowie z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Nie zapomniałam tego co było nie zatarł tego czas choć bardzo się starałam w sercu pozostał ślad

Barbars


1yr

Pamiętamy

NAJBLIŻSI


2yrs

Image chosen by user
W mojej pamięci jesteś i będziesz zawsze gdziekolwiek jestem ty jesteś ze mną.Zawsze mnie chronisz i pomagasz.Dziekuje..

Basia


2yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY

NAJBLIŻSI


2yrs

Image chosen by user
Śniłeś mi się w nocy tak się cieszyłam że byłeś.Ale budząc się rano wiedziałam że to tylko sen.Moje myśli są przy tobie zawsze.

Basia


2yrs

PAMIĘTAMY

NAJBLIŻSI


2yrs

Image chosen by user
Wiem co to samotność.Nie ma dnia bym nie myślała o Tobie.Ale wiem że jesteś i pomagasz mi .

Basia


3yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY

NAJBLIŻSI


3yrs

Image chosen by user
Nie ma wiosny bez Ciebie jest tylko smutek i żal.A tyle było planów..

Basia..


3yrs

Tęsknota, słowo zużyte.otwarlo mi swoją dal....jak różne są rzeczy ukryte w króciutkim wyrazie,, żal Pamiętam.....

Basia..


3yrs

Image chosen by user
NAJBLIŻSI

NAJBLIŻSI


3yrs

Image chosen by user
Tyle czasu już Cię nie ma..Pamiętamy o Tobie, spoczywaj w pokoju , żyj życiem wiecznym.

Małgorzata Paluszczak-Ćwiertnia


3yrs

Image chosen by user
Do póki pamiętamy to żyjesz.....

Basia


3yrs

Kaziu u mnie świat wygląda tak samo choć tyle się zmieniło,nic się już nie powtórzy.Nie będzie już jak było.Co zostało mi dzisiaj wspomnienia.. I pamięć o Tobie

Basia


3yrs

Image chosen by user
Nieważne,czy rok minął,dzień,miesiąc czy też lata.Gdy odszedł ktoś kochany na zawsze,to tracisz cząstke świata i cząstkę samej siebie.Pamietam o Tobie i tęsknię,

Basia


3yrs

Image chosen by user
Dzisiejszy różaniec poświęcam za Ciebie . Bądź szczęśliwy i spokojny.Pamietam.

Basia


3yrs

Image chosen by user
Dzisiaj płoną znicze pamięci Znowu listopad zadumę budzi Tych których nie ma już między nami dobrych,życzliwych bliskich nam ludzi. Kaziowi

Basia


3yrs

Image chosen by user
Jest 1 listopad jestem myślami i modlitwą przy tobie.Chociaz Twoja mogiła jest daleko mam Ciebie zawsze w sercu.

Basia


3yrs

Image chosen by user
Zadaje sobie pytanie dlaczego tak szybko odszedłeś.Bardzo za Tobą tęsknię.

Basia


3yrs

Jest jesień smutno mi bez Ciebie.Żyje pięknymi wspomnieniami.

Basia


3yrs

Image chosen by user
Zapalam świeczkę , płomień symbol życia

Basia


3yrs

Wciąż nie mogę uwierzyć że nigdy Ciebie już nie zobaczę tęsknię i wspominam.

Basia


3yrs

Image chosen by user
W moim sercu tyle wspomnień nie potrafię Cię zapomnieć

Basia


3yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY

NAJBLIŻSI


3yrs

End of content

No more pages to load