Milo jest
This was published in the following publications on 06.02.2021:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 06.02.2021:
Głos Koszaliński
„Miło jest pomyśleć, że świat umrze trochę, kiedy ja umrę”.
Z niedowierzaniem i serdecznym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszej Wychowawczyni
Pani Profesor
Joanny Janik
Dopiero gdy doświadczymy takiej głębi smutku,
potrafimy zrozumieć, że śmierć to oddalenie bezpowrotne, że niestety życia nie otrzymujemy na własność,
lecz tylko do użytku.
Pani Profesor mówiła nam o rzeczach największych
w sposób najprostszy.
Dziś już wiemy, że w młodości uczymy się,
ale dopiero na starość rozumiemy,
przecież na najważniejszych życiowych skrzyżowaniach
nie stoją żadne drogowskazy.
Żal że się za mało kochało,
że się myślało o sobie, że się już nie zdążyło,
że było za późno.
Nie płacz, nie unoś się wzburzony. Zrozum.
Kondolencje dla rodziny składają
wychowankowie z IV D, rocznik 1975-1979,
II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie
End of content
No more pages to load