Stanisław Kowalczykiewicz
This was published in the following publications on 30.03.2010:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 30.03.2010:
Nowa Trybuna Opolska
"Ludzie szlachetni odchodzą otoczeni wdzięczną pamięcią żywych" Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Stanisława Kowalczykiewicza wieloletniego Wiceburmistrza Strzelec Opolskich, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej III Kadencji, wybitnego działacza społecznego. Żegnamy Człowieka niezwykle oddanego sprawom gminy - współtwórcę samorządności lokalnej, Człowieka, który przez wiele lat profesjonalnie i niezwykle kreatywnie zarządzał Gminą Strzelce Opolskie. Cześć Jego pamięci W tej trudnej chwili, rodzinie zmarłego - żonie, dzieciom, wnukom składamy najgłębsze wyrazy współczucia, łączymy się w smutku i bólu. Rada Miejska w Strzelcach Opolskich
End of content
No more pages to load