Z głębo
This was published in the following publications on 07.09.2010:
Nowiny
This was published in the following publications on 07.09.2010:
Nowiny
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci PANA MARKA KOWALA, Pracownika Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa. Jeżeli mówi się, że śmierć nigdy nie przychodzi w porę, to w przypadku Marka powiedzenie to jest szczególnie bolesne, bo był On człowiekiem nad wyraz ambitnym, aktywnym i pełnym pasji działania. Znakomicie realizował się nie tylko jako urzędnik samorządowy, ale także jako działacz społeczny oraz organizator wielu koncertów i imprez kulturalnych. Będzie nam Go brakowało! Rodzinę i Przyjaciół Marka zapewniamy o naszej serdecznej pamięci w tych smutnych dniach. Prezydent Tadeusz FERENC i Pracownicy Urzędu Miasta Rzeszowa
End of content
No more pages to load
Ela Zacios
15yrs