Agnieszki Rogalskiej
This was published in the following publications on 13.08.2021:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 13.08.2021:
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+p
Agnieszki Rogalskiej
Członka Rady Osiedla Bogucice od roku 2011,
Przewodniczącej Zarządu Osiedla Bogucice
w latach 2011-2015,
Członka Zarządu Osiedla Bogucice od roku 2019.
W naszej pamięci pozostanie Osobą o dobrym sercu, przyjazną dla wszystkich, zawsze życzliwą i pomocną.
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składam wyrazy głębokiego współczucia
Artur Kozioł
Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka
End of content
No more pages to load