Gabriel Andrzej Tarkowski

This was published in the following publications on 06.07.2011:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.</p>
<h4><strong>śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina.</p>
<p>Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze</p>

"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.

śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina.

Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

mama Sebastiana Duszynskiego


12yrs

Image chosen by user

Dla Ciebie Aniołku .Nowacka L.


12yrs

Image chosen by user

pamiętamy w modlitwie-​dzPatii


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

modlitwa i pamięć-​dzPatii


12yrs

Image chosen by user

Światełko Pamięci. Nowacka L.


12yrs

Image chosen by user

mama śp. Joasi Jałocha


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

Nowacka L.


12yrs

Image chosen by user

mama Sebastiana Duszynskiego


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

Niegasnący Płomyk .Nowacka L.


12yrs

Image chosen by user
<p>ŚPIJ SPOKOJNIE MALEŃKI ANIOŁKU</p> <p><span><span>I TAK NAM MIJA DZIEŃ ZA DNIEM. JAK NAM MATKĄ UDAJE SIĘ PRZEŻYĆ TEN TRUDNY CZAS? NADAL NAM CIĘŻKO POGODZIĆ SIĘ I POJĄĆ DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO... JA MAM CZASAMI WRAŻENIE, ŻE TO KOSZMARNY SEN Z KTÓREGO ZARAZ SIĘ OBUDZĘ I BĘDZIE TAK JAK DAWNIEJ. I CHOĆBY NIE WIEM, CO DOBREGO NAS JESZCZE SPOTKAŁO, TO JUŻ NIGDY NIE BĘDZIEMY W PEŁNI SZCZĘŚLIWE, BO WAS KOCHANE DZIECI NIE BĘDZIE Z NAMI FIZYCZNIE. TAK BARDZO BYŚMY CHCIAŁY WAS ZOBACZYĆ, USŁYSZEĆ, UKOCHAĆ, WYCAŁOWAĆ. GDYBY TO BYŁO MOŻLIWE, POSZŁYBYŚMY PO WAS NA SAM KONIEC ŚWIATA. ALE CZAS TAK SZYBKO BIEGNIE I KAŻDY MIJAJĄCY DZIEŃ PRZYBLIŻA NAS DO SPOTKANIA Z WAMI… NASZE ANIOŁKI KOCHANE</span></span></p>


12yrs

Image chosen by user

modlitwa i pamięć-​dzPatii


12yrs

Image chosen by user

mama śp. Joasi Jałocha


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

Niedzielne Światełko Nowacka L


12yrs

Image chosen by user

niedzielne światełko-​dzPatii


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

Promyczek do Nieba.​Nowacka L


12yrs

Image chosen by user

mama i tata śp bartka


12yrs

Image chosen by user

pamiętamy-​dziadkPatii


12yrs

End of content

No more pages to load