Wiesław Simon

This was published in the following publications on 29.02.2020:
Głos Pomorza

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 26 lutego 2020 roku
zmarł ukochany Mąż, Tatuś i Dziadek

ś+p Wiesław Simon
Pożegnanie odbędzie się 3 marca 2020 r. o godz. 10.40
w kaplicy na Starym Cmentarzu w Słupsku.
Msza św. o godz. 9.30 w kościele św. Jana Kantego.
Pogrzeb 4 marca o godz. 12.00 w Luboniu k. Poznania.
Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Serdeczne wyrazy współczucia Pani- Pani Mario i Pani Rodzinie. Przytulam Panią z całego serca, bo wiem, jak bardzo byliście Państwo ze sobą związani...Cóż, życie jest bardzo kruche..., ale musi się Pani trzymać wierząc, że tam, gdzie teraz przebywa Pani mąż, jest mu lepiej... Może myśląc w ten sposób, chociaż trochę będzie Pani lżej..

Terenia G. Bank


6yrs

Image chosen by user
Mój najukochańszy, Jedyny Mężczyzno mojego życia, nie umiem się z Tobą pożegnać, bo odszedłeś bez zapowiedzi, pożegnania, skargi, że los taki wybrał za Ciebie koniec. Nie mogę uwierzyć, że Ciebie już nie ma. Przeogromny smutek i ból łamie mi serce, które biło dla Ciebie przez 43 lata, lata pełne miłości, oddania, troski, poświęcenia dla nas i innych, których obdarzałeś swoim zainteresowaniem, pomocą i wyrozumiałością. Złość, że nas zostawiłeś bez słowa skargi. Nie wiem, czy poradzę sobie ze stratą TAKIEJ OSOBY. Wiem, że moja miłość będzie trwała, wspomnienia wspaniałych chwil i podróży, plany, które tak niedawno snuliśmy. Dziś tęsknię za Tobą, kochanie, bardzo i nawet nie wiem, czy ta tęsknota nie jest silniejsza niż miłość. Czekam na Ciebie każdego dnia i nocy, a Ciebie nie ma, a Ty już TAM śpisz, tam, gdzie wszyscy zdążamy. M.

Maria


6yrs

Image chosen by user
Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny

Edyta Laskowska


6yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Maria i Stefan Sałahub


6yrs

Image chosen by user
Człowiek to ktoś, kto nosi w sobie coś większego niż on sam. Jest nam niesamowicie przykro, że odszedles tak nagle, bez zapowiedzi. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

K.


6yrs

End of content

No more pages to load