Waldemar Szkiela

This was published in the following publications on 23.08.2019:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 sierpnia 2019 roku odszedł nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Brat i Teść Śp. Waldemar Szkiela Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku o godz.12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Ze smutkiem żegnamy
Waldemara Szkielę

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Grupy Konsalnet

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Nie mogę się podnieść,nie mogę znieść bólu....czas,który upływa nie jest w stanie złagodzić mojej tęsknoty

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Nieuleczalny jest mój ból mój kochany braciszku....

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Są rany,które nigdy się nie zabliżnią,są łzy,które nigdy nie wyschną

Danuta WOJCICKA/SZKIELA/


6yrs

Image chosen by user
Łzy płyną,bo moje serce nie może znieść bólu

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Takie wygląda moje serce,odkąd Ciebie nie ma moj kochany braciszku

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


6yrs

Image chosen by user
dziesiąty miesiąc bólu,wspomnień i wciąż płynących łez

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
NIKT NIGDY NIE UKOI MEGO BÓLU TO TWOJEJ STRACIE !!!! CIERPIE STRASZLIWIE ,NIC MNIE NIE CIASZY,NIC NIE JEST JUZ TAKIE SAMO !! MOŻE BYŁOBY MI ŁATWIEJ,GDYBYM DOŁĄCZYŁA DO CIEBIE ????

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mija 9 miesięcy,strasznych,​​bolących ,cierpiących. Nie ma Ciebie - nie ma i już nie będzie !!!??? Jak znieść tę pustkę ??!!! Nie wiem,nie radzę sobie !! Jest mi bardzo ciężko.....

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Trudno mi żyć bez Ciebie,usta juz nie mówią nic,moje łzy mówią wszystko mój kochany,​niezapomnia​ny braciszku. Gdybyś Ty wiedział jak mi tęskno za Tobą... gdybys wiedział,może przyśniłbyś mi sie chociaż raz,chociaz raz jedyny

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
W Dniu TWOICH IMIENIN podarowałam Ci wiosenne kwiatki .Nich Ci świeci słoneczko,śpiewają ptaszki ,niech gałązki kwitnące lekko kołysze wiatr. Mnie już nic nie cieszy,odkąd Ciebie nie ma

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Moje serce pękło,i nigdy nie wróci do normalności !!! Żebyś Ty wiedział,żebyś wiedział mój kochany braciszku jak ja tęsknię za Tobą !!! A może Ty wiesz, może czujesz ????IIII

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


6yrs

Image chosen by user
Moje usta juz nie mówią nic,za to moje łzy mówią wszystko !!! TESKNIĘ !!!

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
8 miesięcy juz Ciebie nie ma !!! 8 miesięcy opłakuję Ciebie !!! Płakać będę do końca życia !!!! I nigdy nie zabraknie mi łez

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Gdybyś żył,gdybyś był....dzisiaj zadzwoniłbyś do mnie !!! Twój telefon milczy,ale wiem,że pamiętasz mnie, tam gdzieś wysoko,gdzie nie czujesz juz bólu,lęku i strachu.

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Łzy, to słowa których serce nie potrafi wypowiedzieć.Smutno,​​bardzo mi smutno braciszku !!! Juz drugie Swięta bez Ciebie...dusza strasznie cierpi

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Odszedłeś ...na wieczny sen,na cichy sen i juz nie czujesz moich ciężkich łez,co płyną tu po Tobie

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Nauczyłam sie płakać w myślach...tak nie muszę się nikomu tłumaczyć.Cięzko mi bardzo,cięzko mi potwornie mój kochany braciszku ...

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
7 MIESIECY TEMU STAŁAM PRZY TOBIE.CZUWAŁAM PRZY TOBIE ,PRISIŁAM BOGA,ZEBY POZWOLIŁ CI ZYC ...ALE ON NIE USŁUCHAŁ......MAM ZAL,MAM PRETENSJĘ ...WYKRZYCZE MU TO,KIEDY STANE PRZED NIM !!!!!!!!!!!!!!! TO NIESPRAWIEDLIWE ,,,A MÓWIA ZE BÓG JEST MIŁOSIERNY I SPRAWIEDLIWY!!! JAK JA MAM W TO UWIERZYĆ ?? NO JAK ??? WŁASNIE TY POWINIENES ZYĆ !!! DLA MNIE DLA WSZYSTKICH,KTÓRZY CIĘ TAK MOCMO KOCHALI MO KOCHANY BRACISZKU …

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć,wciąż brakuje mi Ciebie ukochany mój braciszku …..

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Moje serce pękło 21.08.2019 o godz.21,10 Runęło moje życie,dla mnie runął cały swiat....

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
łzy wciąż płyną,bo serce moje wciąż nie może znieść bólu

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Są rany,które nigdy się nie goją,sa ślady łez,które nigdy nie wyschną

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
zeby łzy mogły wskrzeszać,...byłbyś z nami

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
dzisiaj zadzwonibłys,...…..​​wierze,ze slesz mi zyczenia prosto z Nieba

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

End of content

No more pages to load