Stanisław Lorenc
This was published in the following publications on 22.01.2020:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 22.01.2020:
Gazeta Lubuska
Z głębokim smutkiem i poczuciem wielkiej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr. hab.
Stanisława Lorenca
W latach 2002-2008 pełnił funkcję
rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Był także przewodniczącym Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich (2005-2008)
i Kolegium Rektorów Miasta Poznania (2002-2008).
W 2005 r. wyróżniony tytułem
Honorowego Obywatela Słubic.
Odszedł człowiek skromny i życzliwy ludziom.
Na zawsze zostanie w naszej pamięci
jako człowiek o wielkim sercu.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają
Burmistrz Słubic
Mariusz Olejniczak
Przewodniczący Rady Miejskiej w Słubicach
Grzegorz Cholewczyński
End of content
No more pages to load