Głoweli Rewaz
This was published in the following publications on 01.04.2020:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 01.04.2020:
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 26 marca 2020 r. odszedł od nas
Rewaz Głoweli
świetny skrzypek,
wieloletni muzyk Orkiestry Symfonicznej
Filharmonii Łódzkiej.
Jako członek orkiestry w latach 1979 – 2011
był współtwórcą wielu znakomitych koncertów,
często brał udział w zagranicznych tournée.
Gruzin z urodzenia,
w Polsce spędził większą część swojego życia.
Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek serdeczny, pogodny, pomocny.
Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną
nie ma możliwości udziału
w uroczystościach pogrzebowych.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia.
Pracownicy
Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina
End of content
No more pages to load
Zosia i Mirek
6yrs