Cezary Gatyński

This was published in the following publications on 29.11.2019:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 listopada 2019 roku zmarł
nasz ukochany Syn, Ojciec, Brat i Wujek

ś+p

Cezary Gatyński

lat 58
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
dnia 30 listopada 2019 roku o godz. 12.00
w kościele pw. Zwiastowania NMP (Matki Boskiej)
w Inowrocławiu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św.
na cmentarzu komunalnym
przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.
W smutku pogrążeni
Rodzice, Synowie i Siostra z Rodziną

Beach

Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal,
okazali wiele serca i życzliwości
oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej

ś+p

Cezarego Gatyńskiego

a w szczególności księdzu Mateuszowi
z parafii pw. Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) w Inowrocławiu,
rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom,
wszystkim przybyłym delegacjom
za modlitwę, ofiarowane intencje mszalne,
złożone wieńce i kwiaty
oraz Zakładowi Pogrzebowemu „Credo”
Jacka Skrzypczyńskiego za okazaną pomoc i serce
serdeczne „Bóg zapłać”
składają
Rodzice, Synowie i Siostra z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wspominam "PARK" i muzykę którą tam podawałeś. Spoczywaj w pokoju.

W


6yrs

Image chosen by user
Niespodziewana , bolesna wiadomość.Spoczywaj w pokoju Czarku ...

Piotr


6yrs

Image chosen by user
Dziękuję Panie Czarku za wszelkie porady muzyczne, za każdą rozmowę... Zawsze będę pamiętać te chwile, kiedy Pan grał ze mną "Rondo alla turca" na moim małym keyboardzie, bez przygotowania, bez nut, tak z pamięci... Zawsze pozostanie Pan wirtuozem, który bezgranicznie kochał muzykę i dzielił się swoją twórczością z nami... Teraz będzie Pan śpiewał i grał nam z Góry, a Pana muzyka na zawsze pozostanie nam w pamięci... Niech Pan spoczywa w pokoju... [*]

Denisa


6yrs

Image chosen by user
Dziękuję Tobie Czarku za każdą naszą rozmowę, kiedy przychodziłeś do salonu fryzjerskiego zawsze było mi miło Ciebie gościć. Twoja inteligencja i muzyka pozostaną na zawsze w mej pamięci. Zawsze będę Tobie wdzięczna za Twoją pomoc w pewnej sprawie... Trudno mi jest zrozumieć, że już mnie nigdy nie odwiedzisz... Spoczywaj w pokoju Czarku... [*]

Asia


6yrs

End of content

No more pages to load