Bogdan Barut

This was published in the following publications on 10.12.2019:
Gazeta Krakowska

,,Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze
- zostawili ślady w naszym życiu i naszych sercach”.
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że 3 grudnia 2019 roku odszedł na wieczny spoczynek najukochańszy Mąż i Tata

ś+p

płk lek. stomatolog
Bogdan Barut

Msza św. żałobna odprawiona zostanie w czwartek,
12 grudnia 2019 r. o godz. 11.00 w kościele garnizonowym św. Agnieszki przy ul. Dietla 30,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu Rakowickim - sprzed bramy na ul. Prandoty 1
- godz. 12.45.
O czym zawiadamia
pogrążona w żałobie

Rodzina

Beach

Wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowych

ś+p
płk. lek. Bogdana Baruta

Serdeczne Podziękowania
Komendantowi Szpitala i Kadrze Zawodowej
oraz Lekarzom, Pielęgniarkom i Pracownikom
5. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie.
Prezesom i Zarządom Naczelnej
i Okręgowej Rady Lekarskiej.
Prezesowi, Zarządowi i Przedstawicielom
Koła Seniorów AZS.
Specjalne podziękowanie
dla Księdza Biskupa Damiana Muskusa
oraz
dla Prezydenta Miasta Krakowa
prof. Jacka Majchrowskiego
oraz Wszystkim tym, którzy wspierali nas
w tych trudnych chwilach,
a swą obecnością na uroczystościach pogrzebowych
uczcili pamięć naszego Męża i Ojca
serdecznie dziękujemy.
Żona i Córka Barut

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Bogusiu spoczywaj w spokoju. Byłeś za młody by umierać. Wielka strata dla rodziny i pacjentów. Dziękuję za wszystkie wyleczone ząbki i wyrwane po mistrzowsku ósemki. ❤️❤️❤️️️️️️

Mira Dudkowska


4yrs

End of content

No more pages to load